خوش آمدید به وب‌سایت گلدن وود (Golden Wood). این قوانین و مقررات سایت به منظور تعیین حقوق و واجبات شما به عنوان کاربران سایت و نمایندگی‌های ما تدوین شده است. لطفاً این قوانین را به دقت مطالعه نموده و رعایت کنید.

1. نمایندگی‌ها

سایت گلدن وود نمایندگی رسمی محصولات ام دی اف (MDF) و نئوپان پویا (Puya) بوده و همچنین محصولات گلاس AGT، دکوپنل و یلدیز را نیز توزیع می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید محصولات، لطفاً با ما تماس بگیرید.

2. فروش آنلاین

در حال حاضر، امکان خرید و فروش آنلاین از طریق سایت وجود ندارد. شما باید با ما تماس بگیرید تا اطلاعات کامل در مورد موجودی و قیمت‌های محصولات دریافت کنید و مراحل خرید را ترتیب دهید.

3. حریم خصوصی

حریم خصوصی کاربران برای ما بسیار اهمیت دارد. ما از اطلاعات شخصی شما با دقت و توجه به قوانین مربوطه و حریم خصوصی حفاظت می‌کنیم. جزئیات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از اطلاعات شخصی شما و حقوق شما در بخش حریم خصوصی سایت گلدن وود آورده شده است.

4. تغییرات در قوانین

سایت گلدن وود احتیاج به تغییرات و به‌روزرسانی‌های دوره‌ای در قوانین خود دارد. تغییرات ممکن است در هر زمان اعمال شود و به شما توصیه می‌شود که به صورت دوره‌ای این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات آگاه شوید.

با تشکر از توجه شما به این موارد، ما امیدواریم که تجربه خرید و همکاری با سایت گلدن وود برای شما لذت‌بخش باشد. در صورت داشتن هر گونه سوال یا نیاز به اطلاعات بیشتر، لطفاً با ما تماس بگیرید.